O spoločnosti

Referencie

Vyhľadávanie

Úvodná stránka

Vitajte na stránkach spoločnosti Fidop s.r.o.

Naša spoločnosť patrí medzi úspešné spoločnosti na slovenskom trhu zaoberajúce sa dopravným projektovaním, kde pôsobí od roku 2000. Pri spracovávaní projektových dokumentácií spolupracujeme ako so zriaďovateľom – Dopravoprojektom Ostrava spol. s r.o. tak aj s externými projektanami vo všetkých súvisiacich profesiách.

Spolu s materskou spoločnosťou zamestnávame viac ako 70 vysoko kvalifikovaných pracovníkov, z ktorých 80% sa priamo podieľa na projektovaní dopravných stavieb. 20% našich zamestnancov má odborné certifikáty. Z dlhodobého hľadiska zaznamenávame kontinuálny rast vo všetkých smeroch.

Spoločnosť Fidop, s.r.o. má zavedený Integrovaný systém manažérstva, ktorý zahŕňa komplex systémov riadenia podľa medzinárodnej normy STN EN - ISO 9001:2009 (systém manažérstva kvality). Naše riešenia sú spracovávané v najvyspelejších softvérových a hardvérových IT technológiách svetových lídrov.

Sme spoľahlivým partnerom prinášajúcim klientom riešenia, ktoré im zaručujú spokojnosť. Spoluprácu staviame na dlhodobých partnerstvách, prinášajúcich výhody všetkým spolupracujúcim stranám. Sme presvedčení, že znalosť klientových potrieb a jeho prostredia, v spojení s našimi inovatívnymi riešeniami sú zárukou úspechu pre klienta, a teda aj pre našu spoločnosť.